www.MHPhaber.com - MHP Haber Portalı

AKŞENER’DEN ANTALYA BAŞKAN ADAYLARINA DESTEK

MHP Antalya Kepez İlçe Teşkilatı tarafından Hüsnü Karakaş mahallesinde bir açık hava toplantısı düzenledi. Açık hava toplantısına katılan TBMM Başkanvekili Meral AKŞENER MHP büyük şehir belediye başkan adayı Kemal ÇELİK ve kepez belediyesi başkan adayı Mehmet ATAY’ı destekleyerek, ‘’ toros’un çocukları tehdide pabuç bırakmaz,’’ dedi.

AKŞENER’DEN ANTALYA BAŞKAN ADAYLARINA DESTEKMHP Antalya Kepez İlçe Teşkilatı tarafından Hüsnü Karakaş mahallesinde bir açık hava toplantısı düzenledi. Açık hava toplantısına katılan TBMM Başkanvekili Meral AKŞENER MHP büyük şehir belediye başkan adayı Kemal ÇELİK ve kepez belediyesi başkan adayı Mehmet ATAY’ı destekleyerek, ‘’ toros’un çocukları tehdide pabuç bırakmaz,’’ dedi.


MHP Antalya Kepez İlçe Başkanlığı tarafından Hüsnü Karakaş mahallesinde bir açık hava toplantı düzenlendi. MHP Kepez İlçe Başkanı Süleyman Kılınç, İl Başkanı Aydın Yeşilyurt, Antalya Milletvekili Mehmet Günal, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik ve Kepez Belediye Başkan Adayı Mehmet Atay ile belediye ve il genel meclis üyesi adayları katıldı.

MHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Başkan Vekili Meral Akşener, MHP’li adayları destekledi. Binlerce vatandaşın katıldığı açık hava toplantısında konuşan Akşener, MHP’li adayların kişiliğine, hizmetine ve dürüstlüğüne kefil olduğunu belirterek, “Ne Kemal Bey, ne de Mehmet Bey başkan olduğu zaman adam kayırma, yandaşa peşkeş çekme veya farklı konumlar içine girmeyecek kişilerdir. Başkanlarımız göreve geldiği zaman oğullarına gemicik, gelinlerine pırlanta dükkânı açmayacak kadar temiz, ilkeli ve dürüst siyaset anlayışı ile hizmet edeceklerdir. Onların tek düşüncesinin vatandaşa hizmet olduğunu ifade ediyor ve başkanlarımızı sizlere emanet ediyorum. 30 Mart Sabahı Antalya’dan farklı bir ses yükselecektir. Buna yürekten inanıyorum,” dedi. İktidar partisinin halkı tehdit etmesinin bir anlamı yoktur diyen Akşener, “Toros’un çocukları bu tehdide pabuç bırakmayacaktır.’’ Bir pankart son padişah, Osmanlının son dönemlerinde padişahlar Cuma namazlarına gittikleri zaman şeyhülislam başta olmak üzere kalabalık bağırır ve derler ki ‘Mağrur olma padişahım senden büyük Allah var.’ Şimdi de buradaki kalabalık 30 Mart’a diyecek ki ‘Son Padişahım, Mağrur olma senden büyük Allah var” diyerek Tayip Erdoğan’a bir gönderme de bulundu. Akşener’in ardından konuşan MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik’te Kepez’in ve Antalya’nın sorunlarının çözülmesine artık sayılı günler kaldığını belirterek, “Mehmet başkanla el ele vererek sorunları ve çözüm yollarını belirledik. Seçimlerden sonra hızlı bir şekilde yol, ulaşım, alt yapı ve tapu konusunda çekilen sıkıntıları tamamlamak üzere çalışmalara başlayacağız. Hizmet yolumuzdan bizi kimse döndüremeyecektir” dedi.

Akşener ve Çelik’in ardından konuşan MHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mehmet Atay’da Çelik ve Akşener’in kendilerine güç verdiğini belirterek “Bizden vatandaşımızın büyük beklentileri var. Göreve başladığımız zaman bu hizmetleri yapabilmek için yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Öncelikle imar planlarını ele alıp ada bazında yapılan planları gözden geçirip 30–40 ortaklı yerine 3–4 ortaklı adacıklar haline getireceğiz. Bu adacıklarda en az 7 kat yapılaşma izni vererek konut sorununu kaldıracağız. Bu bölgeye Devlet hastanesini yapacağız. Kalan yolları açıp, alt yapı ve parkları da yaparak Kepez’i Kepez yapacağız. Kepez’e varoş gözüyle bakanların gözünün içine sokarcasına varoşun insanı olmadığımızı göstereceğiz. Geçmişte nasıl hizmetler yaptıysak daha iyilerini yaparak sizlerin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz. Birilerinin kafa karıştıran yalan belgelerine veya iktidarın arkasına sığınanlara gerekli dersi vereceğinize inanıyorum, çünkü bu kervan yola çıkmıştır. Artık bu hizmet kervanını kimse yolundan döndüremeyecek,” dedi.

www.MHPhaber.com - MHP Haber Portalı