MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir: Kendi partisinde bile iradeleri para karşılığı alınıp satılan bir anlayışa Türk Milleti elbette geçit vermeyecektir

Cumhur İttifakı Millet Aklı

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekilimiz İsmail Özdemir: Kendi partisinde bile iradeleri para karşılığı alınıp satılan bir anlayışa Türk Milleti elbette geçit vermeyecektir.

Bir yandan ruh çağırma seanslarıyla meşgul olurmuşçasına akıl ve izandan yoksun söylemlerle kendi partisini güya motive etmeye çalışan Özgür Özel’in, diğer yandan odasında siyah bir torba içerisinde 250.000 Amerikan Doları çıkan milletvekili ile ilgili sessizliğini koruması CHP’deki yozlaşmış anlayışın tezahürüdür.

Son kongrelerinde delegelerin para karşılığı satın alındığına yönelik iddia ve itirafların ardından, şimdide CHP’li milletvekillerinin odalarından fışkıran poşetler dolusu paralar, CHP’nin ne derecede kirli bir siyasi anlayışa bulaştığı ve hapsolduğunun göstergesidir.

Görünen o ki CHP’de tuz kokmuş, siyasi ahlak ve etik namına bir şey kalmamıştır. Geçmişte belediyelerden televizyon kurma iddiasıyla toplanan ancak hiç olan milyarlarca liranın da muhatabı olan CHP’de gemi iyice azıya çekilmiştir.

Böylesi bir anlayış, alışkanlık ve karanlığa saplanan CHP’nin yerel seçimlerle ilgili “şehrin emini” sıfatını alması millet iradesiyle beraber mümkün olamayacaktır. Kendi partisinde bile iradeleri para karşılığı alınıp satılan bir anlayışa Türk Milleti elbette geçit vermeyecektir.

İstanbul’da milletin hakkını depreme hazırlık, yatırım ve hizmet yerine reklam ve pr çalışmalarına akıtan, Ankara’da refüjlerdeki ağaçları dahi bakımsızlıktan kurutarak beceriksizliğini ilan eden ancak sosyal medya ajanslarına verilen paralar karşılığı yürütülen algı faaliyetleriyle rezilliğini gizlemeye çalışan CHP’nin ipliği iyice pazara çıkmıştır.

Para karşılığı kendi eski genel başkanlarını dahi satan bir anlayışın -mazallah- imkan bulduğunda memlekete ve şehirlerimize neler yapabileceği, nasıl zarar ve ziyanlara sebep olabileceği iyice aşikar hale gelmiştir.

Cumhur İttifakı Millet Aklı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*