MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: Sinsi hesaplarınız her zaman olduğu gibi yine büyük Türk milletinin iradesiyle yerle bir olmaya mahkumdur

Cumhur İttifakı Millet Aklı

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GENEL SEKRETERİ – BURSA MİLLETVEKİLİ SAYIN İSMET BÜYÜKATAMAN’IN “ÖZTÜRK YILMAZ VE ÜMİT ÖZDAĞ’IN GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN DEVLET BAHÇELİ’YE VE PARTİMİZE YÖNELİK SATAŞMALARINA ” CEVABEN X HESABI ÜZERİNDEN YAPTIĞI AÇIKLAMA

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman sosyal medya üzerinden CHP’ye sert tepki gösterdi MHP’li Büyükataman’ın açıklamaları şöyle:

“Türk devletinin ciddiyetinden habersiz, Milliyetçi Hareket Partisinin Milli duruşunu idrak edemeyen, devlet görevini eline yüzüne bulaştırıp kaçan Öztürk Yılmaz’ın Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli ve partimizle ilgili sözleri düpedüz soytarılıktır.

Ayrıca, Türk kelimesine dahi alerji duyan, Atatürk’ün CHP’sini kandile, Türk ve Türkiye düşmanı karanlık şebekelere teslim eden Kılıçdaroğlu ile gizli protokoller imzalayarak milletimizin iradesini pazarlayan sözde milliyetçi Özdağ’ın sözleri ise ikiyüzlülüğün daniskasıdır.

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin taşıdığı Türklük şuuru, Milliyetçi Hareket Partisi’nin misyonu, Cumhur İttifakının duruşu, sizin ufakçı ve satılık zihninizin idrak edebileceği seviyenin çok ötesindedir.

MHP’ye ve liderimize saldırmak haddiniz değildir. Atatürk’ün ismini ağzınıza almanız istismar çabanızdan başka bir şey değildir.

Sizin piyonluğuna soyunduğunuz efendilerinizin de sizin de maskeniz 14 ve 28 Mayıs’ta bizzat Türk milleti tarafından düşürülmüştür.

Sinsi hesaplarınız her zaman olduğu gibi yine büyük Türk milletinin iradesiyle yerle bir olmaya mahkûmdur.”

Cumhur İttifakı Millet Aklı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*