MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir: Bizim küresel ve karanlık hesaplara kurban edilecek tek bir genç kardeşimiz yoktur

Cumhur İttifakı Millet Aklı

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekilimiz İsmail Özdemir: Bizim küresel ve karanlık hesaplara kurban edilecek tek bir genç kardeşimiz yoktur.

Partisindeki para sayma görüntüleri, milletvekillerinin odalarından fışkıran dolarlar ve son olarak düzmece olduğu iddia edilen ses kayıtları gibi türlü rezilliklerle muhatap olan ancak bunların hiçbirisine cevap veremeyen CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in, gençlerimizi kirli düşüncelerine alet ederek, “Gece telefon çalsın, ‘darbe oluyor’ desinler ama ‘gençler yapıyor’ dersinler, ben o darbeye teslim olurum” şeklinde açıklamada bulunması, ne derecede vahim bir hale düştüklerini gözler önüne sermiştir.

Bu durum, CHP’nin demokrasiye olan mesafesini gösterdiği gibi gençlerimizi de kirli maksat ve emellerine alet etmekten geri durmayacak kadar azgın ve hasım tutum takınabileceklerini gözler önüne sermiştir. CHP bu zihniyetle Türkiye ve Türk Milleti’nin hasmı olan terör örgütleri ve düşmanlarımızla her türlü ihanete girebilecek durumda olduğunu göstermiştir.

Özgür Özel, bu açıklamayla hangi karanlık mahfillere, hangi terör odaklarına ve hangi Türkiye hasımlarına adeta selam göndermiştir? Kent uzlaşısı adı altında belediyeleri PKK’ya imkan sağlayacak duruma getirme arayışında olanlar, yok olacağı artık kesinleşen Kandil’e nefes verme uğraşısından ne zaman vaz geçecektir?

Türk gençliği sokaklarda heba edilmeyecek, insanca bir yaşamın mimarları olarak Türk ve Türkiye yüzyılının inşasında büyük sorumluluk üstlenecektir. Bu durumu CHP Genel Başkanı’nın vasat zihniyetinin bir türlü anlamıyor ve almıyor olması ibretliktir.

Sayın Özel bilmelidir ki Türk gençliği hürriyet sevdalısı ve demokrasimizin temel taşıdır. Bizim küresel ve karanlık hesaplara kurban edilecek tek bir genç kardeşimiz yoktur. Hiçbir ana baba da evladını CHP’nin bu rezil anlayışına elbette bırakmayacaktır.

PKK’nın siyasi uzantısı DEM ile girdikleri ortaklık öyle görünüyor ki CHP’yi baştan sona esir almış, zihinlerinde anarşizim ve terörizmle yol alma hevesi hortlamıştır. Bu yanlıştan CHP Genel Başkanı bir an evvel dönmeli, aklını başına almalıdır.

Türk gençliği yükselen Türk ve Türkiye Yüzyılı’nın sahibidir. Türkiye’yi dünyada süper güç yapacak irade ve azmin sahibi Türk gençliğidir. Aksi bir yola tevessül edenlereyse aziz milletimiz muhakkak ki fırsat vermeyecektir.

Cumhur İttifakı Millet Aklı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*