MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. E. Semih Yalçın: Elif Çakır değil, Elif Zırcahil mübarek!

Cumhur İttifakı Millet Aklı

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekilimiz Prof. Dr. E. Semih Yalçın: Elif Çakır değil, Elif Zırcahil mübarek!

CEHL-İ MÜREKKEP ELİF ÇAKIR

Gün geçmiyor ki Kabataş provokatörü Elif Çakır’ın cehaletini gözler önüne seren yeni bir tefsir-i şerifi(!) kamuoyuna yansımasın. Sözde gazeteci Elif Çakır, bu ara kafayı MHP’ye takmış.

Çakır, 27 Mayıs Askerî Darbesi hakkında MHP’den özeleştiri bekliyormuş. Biz bu eğri büğrü, yamuk sözün neresini doğrultalım Allah aşkına?

Elif Çakır değil, Elif Zırcahil mübarek! Ayrıca ne kadar cahil ve nadansa o kadar da küstah! Kabataş hadisesinden sonra yalan simsarı olduğu ortaya çıkan Elif Çakır’ın okuma yazmasının da bulunmadığı, tam bir “cehl-i mürekkep” olduğu böylece anlaşıldı. Yani hem bilmeyen, hem de bilmediğini bilmeyen…

Alparslan Türkeş ve 13 arkadaşının; Merhum Başbakan Adnan Menderes, Dışişleri Bakanı Fatin Rüştü Zorlu ve Maliye Bakanı Hasan Polatkan’ı asabilmek için askerî cunta tarafından yurt dışına sürgün edildiğini, biri bu bahtsız eçhel-i cühelaya öğretsin.

Elif Zırcahil’in, üç demokrasi şehidinin idam edilmemesi için askerî cuntanın lideri Cemal Gürsel’e Yeni Delhi’de sürgünde bulunan Başbuğ Alparslan Türkeş tarafından 7 Eylül 1961’de yazılan ikaz mektubundan da haberi yok.

Cumhur İttifakı Millet Aklı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*