BU VATANIN EBEDİ SAHİPLERİYİZ

43-2MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hayme Ana’nın Türklüğe ve İslam’a yol açtığını belirterek, “Bu topraklarda güneş gibi parlayan yüksek vicdan sayesinde hamdolsun ki buradayız ve bu vatanın ebedi sahipleriyiz” dedi

MHP Lideri Bahçeli 7 Haziran 2015’te yapılacak Genel Seçim çalışmalarını Söğüt Dumlupınar ve Domaniç’ten başlattı

“DESTEĞİNİZ BOŞA ÇIKMAYACAKTIR”
BAHÇELİ, yerel seçimde partisinin zaferiyle sonuçlanan Söğüt, Dumlupınar ve Domaniç belediyelerini ziyaret ederek, belediye başkanlarını tebrik etti. 30 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler Seçimleri’nde Dumlupınar’da alınan desteğin boşa çıkmayacağının altını çizen Bahçeli, “Sizler karanlık kampanyaya aldanmayarak MHP’ye ‘evet’ dediniz. Sizler zalimlere boyun eğmeyerek MHP’ye ‘evet’ dediniz. Sizler karalama senaryolarına aldırmadan MHP’ye ‘evet’ dediniz. Biliniz ki desteğiniz boşa çıkmayacaktır” şeklinde konuştu.

“ECDADIMIZIN YOLUNDAN GİDECEĞİZ”
HAYME Ana Türbesi’ne giderek dua eden Bahçeli, “Hayme Anamız bizim medarı iftiharımız, manevi kılavuzumuzdur” dedi. Domaniç’ten tarihe yön verildiğinin altını çizen Bahçeli, “Domaniç’ten tarihe yön veren Türklüğe ve İslam’a yol açan, aynı zamanda bu topraklarda güneş gibi parlayan yüksek vicdan sayesinde hamdolsun ki buradayız ve bu vatanın ebedi sahipleriyiz. Biz her zaman ecdadımızın yolunda gideceğiz. Domaniçli kardeşlerimin güvenini boşa çıkarmayacağız” dedi.

“SEÇİM ÇALIŞMALARINI BAŞLATIYORUZ”
7 HAZİRAN 2015’te yapılacak olan Genel İdare Seçimleri’nin heyecanla başlayan çalışmalarına Söğüt ve Domaniç’ten verdiğini belirten Bahçeli, “Belediyemiz ayrım yapmayacak, kimseyi dışlamayacaktır. Belediyenin kapılarını Domaniç’in her evladına açık tutacağız. Sorunlara şifa olmak çözüm üretmek bizim görevimizdir. Sizlerin huzurunda normal süresi 7 Haziran 2015 tarihi olan 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için yapacağımız çalışmaları da heyecanla Domaniç’ten, Söğütten başlatıyor ve hedefimize odaklanıyoruz” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Kütahya programına ilk olarak Domaniç ilçesine bağlı Çarşamba köyünde bulunan Gündüz Alp’in eşi, Osman ve Ertuğrul Gazinin annesi ve Osman Gazi’nin ninesi olan Hayme Ana’nın türbesini ziyaret ederek başladı. Partililer tarafından karşılanan Bahçeli daha sonra Hayme Ana türbesine girerek burada dua etti. Bahçeli Hayme Ana’nın Türklüğe ve İslam’a yol açan ve bu topraklarda güneş gibi parladığını belirterek; “Hepimizin anası, hepimizin üzerinde hakkı ve emeği bulunan Hayme Anamızın manevi huzurundayız. Domaniç’ten tarihe yön veren Türklüğe ve İslam’a yol açan aynı zamanlarda bu topraklardan üzerimize güneş gibi parlayan yüksek vicdanın gerisinde mübarek yüzü muhabbeti ve hikmetli sözleri ile Hayme Anamız vardır. O hepimiz için devlet anadır. Hayme Anamızın kutlu emanetlerine layık olabilmeyi diliyor rahmet ve saygı ile eğiliyorum” dedi.

30 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde partisinin kazandığı belediyeyi de ziyaret eden Bahçeli, Belediye Başkanı Sahfet Ertürk’ü makamında tebrik etti. Ecdadın aziz hatırasına sadakat ve samimiyetle bağlı olduğunu ifade eden Bahçeli; “Ecdadımızın aziz hatıralarını sadakatle samimiyetle sahiplenen Domaniç’te olmaktan mutluluk duyuyorum. Türk İslam medeniyeti haklı ve meşru ve hasret çektiği başarılarına bu şekilde ulaşmıştır” ifadelerini kullanarak şunları söyledi: “Bu başarının arkasındaki güç hiç kuşkusuz Hayme Anadır. Hayme Ana Türk devletini kucağında büyütmüştür. Hayme Ana imparatorluğun sırtını sıvazlamıştır. Hayme Ana birlik ve beraberlik meşaatlerimizi canlı tutmuştur. Muhterem ceddimiz Gündüz Alp’in eşi, Ertuğrul Gazi’nin annesi ve Osman Gazi’nin de ninesi olan Hayme Anamız bizim medarı iftiharımız manevi kılavuzumuzdur.”

‘BU TOPRAKLARIN EBEDİ SAHİPLERİYİZ’
Domaniç’ten tarihe yön verildiğinin altını çizen Bahçeli; “Domaniç’ten tarihe yön veren Türklüğe ve İslam’a yol açan, aynı zamanda bu topraklarda güneş gibi parlayan yüksek vicdan sayesinde hamdolsun ki buradayız ve bu vatanın ebedi sahipleriyiz. Biz her zaman ecdadımızın yolunda gideceğiz. Bu nedenle Domaniç’i daha da kalkındıracak daha da güzelleştireceğiz. Domaniçli kardeşlerimin güvenini boşa çıkarmayacağız” dedi.

SEÇİM STARTINI DOMANİÇ VE SÖĞÜT’TEN BAŞLATIYORUZ
7 Haziran 2015’te yapılacak olan Genel İdare Seçimlerinin heyecanla başlayan çalışmalarına Söğüt ve Domaniç’ten verdiğini belirten Bahçeli konuşmasına şöyle devam etti: “Belediyemiz ayrım yapmayacak, kimseyi dışlamayacaktır. Herkese aynı mesafeden bakacaklar. Çünkü Hayme Anamızın vasiyeti budur ve bizim buna duyarsız kalmamız söz konusu olmayacaktır. Sizlerle her türlü ayak oyununa tuzak ve tertibe aldırış etmende MHP’yi seçtiniz. Bu itibarla sorumluluğumuzun farkında olarak belediyenin kapılarını Domaniç’in her evladına açık tutacağız. Sorunlara şifa olmak çözüm üretmek bizim görevimizdir. Bir kez daha verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. Sizlerin huzurunda normal süresi 7 Haziran 2015 tarihi olan 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için yapacağımız çalışmaları da heyecanla Domaniç’ten, Söğütten başlatıyor ve hedefimize odaklanıyoruz.” BAHÇELİ, yerel seçimde partisinin zaferiyle sonuçlanan Söğüt, Dumlupınar ve Domaniç Belediyelerini ziyaret ederek, Belediye Başkanlarını tebrik etti. 30 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler seçimlerinde Dumlupınar’da alınan desteğin boşa çıkmayacağının altını çizen Bahçeli, “Sizler karanlık kampanyaya aldanmayarak MHP’ye evet dediniz. Sizler zalimlere boyun eğmeyerek MHP’ye evet dediniz. i Sizler karalama senaryolarına aldırmadan MHP’ye evet dediniz. Biliniz ki desteğiniz boşa çıkmayacaktır” şeklinde konuştu.

BU VATANIN EBEDi SAHiPLERiYiZ

Be Sociable, Share!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*