YERELDE STARTI MHP LİDERİ BAHÇELİ VERDİ. ENVER DEMİREL’LE DEVAM AÇIKLAMASI YAPTI.

Cumhur İttifakı Millet Aklı

MHP Lideri Devlet Bahçeli, yerel seçimin startını Etimesgut’tan verdi. Etimesgut adayım mevcut başkan Enver Demirel olarak açıklayan Bahçeli, “Etimesgut Belediyesini sizlerden tekrar istiyorum” dedi.

BAŞARACAĞINA İNANIYORUM FESTİVAL BAŞLADI ■ Belediye başkanımız sayın Enver Deirel’e diyorum ki, bugüne kadar başarılı oldunuz, tebrik ederim. Başarı duranın değildir. Durgunluk ve kesinti kabul etmeyecektir. Başarı bir süreçtir. Devamı gelecek, arkası kesilmeyecektir. Dünden bugüne başardınız, bugünden geleceğe de başaracağınıza inanıyor, size güveniyor, Etimesgut Belediyesi’ni tekrar almanızı ümit ve temenni ediyor, bu vesileyle sizleri görevlendiriyorum.”

TAKDİRE LAYIK HİZMETLER

“Etimesgut Belediyesi’nin takdire layık hizmetlerine şahit olmaktan bahtiyarlık duyuyorum. Hamd olsun çalışıyor, çabalıyor, üretiyor, yatırım yapıyor, büyütüyor, geliştiriyor. Azı çok yapmak, eldeki kıt imkânları en gerçekçi şekilde kullanmak için gece gündüz çırpınıyor. Bugün 41 dev eserin açılış ve temel atma töreni için toplandık. 41 eserin Etimesgut’a kazandırılması hakikaten önemlidir, gıpta edilecek bir başarıdır.”

MHP lideri Bahçeli, 3 dönemdir belediye başkanlığı yapan Demirel’i, 31 Mart yerel seçimlerinde tekrar aday göstereceklerini açıkladı. Türk Beyleri Kent Meydanı’nda düzenlenen törene, MHP lideri Bahçeli’nin yanı sıra MHP genel başkan yardımcıları Sadir Durmaz, Celal Adan, Fatih Çetinkaya, MHP Ankara milletvekilleri Erkan Haberal, Yaşar Yıldırım, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ve çok sayıda partili ile on binlerce Başkentli katıldı.

KIT İMKÂNLARLA ÇALIŞIYOR

MHP lideri Bahçeli, Başkan Demirel’i, yaptığı başarılı hizmetlerden dolayı tebrik ederek sözlerini şöyle sürdürdü: “Etimesgut Belediyemizin takdir ve tebrike layık hizmetlerine şahit olmaktan bahtiyarlık duyuyorum. Etimesgut Belediyemiz hamd olsun çalışıyor, çabalıyor. Üretiyor, yatırım yapıyor, büyütüyor, geliştiriyor. Azı çok yapmak, eldeki kıt imkânları en gerçekçi, en geniş şekilde kullanmak için gece gündüz çırpınıyor. Bugün 41 dev eserin açılış Ve temel atma töreni için toplandık. Dile kolay, tam 41 dev eserin Etimesgut’a kazandırılması hakikaten önemlidir, gıpta edilecek bir başarıdır. Her başarının ardında dua, emek, stratejik düşünce vardır. Her başarmm temelinde alın teri, göz nuru, samimi mücadele yer almaktadır. Etimesgut’a karşı sorumluluklarımızı, verdiğimiz sözlerimizi çiğnemedik, çiğnetmedik. Vaatlerimizi hiçbir zaman unutulmaya terk etmedik. Çünkü Türkiye’ye sevdalıyız, Etimesgut’a sevgiyle doluyuz, bu ilçemize gönül ve hizmet borcumuz olduğunu gayet iyi biliyoruz. Huzurlarınızda Belediye Başkanımız Sayın Enver Demirel Bey başta olmak üzere, belediye meclis üyelerimizi ve belediye çalışanlarımızı, bütün dava arkadaşlarımızı can-ı gönülden kutluyorum.”

Cumhur İttifakı Millet Aklı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*