Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile #Ahlat’ta Gençlik Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdiler.

Cumhur İttifakı Millet Aklı

Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli @dbdevletbahceli , Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan @RTErdogan ile #Ahlat‘ta Gençlik Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdiler.

Malazgirt Zaferi’nin 949’uncu yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen etkinliklere katılmak üzere Ahlat’a gelen Erdoğan, dualarla başlayan açılışta yaptığı konuşmada, ilçede külliyenin açılışını da gerçekleştireceklerini anımsatarak, gençlik merkezinin gençlere hayırlı olması temennisinde bulundu.

İçişleri Bakanlığına ve merkezin işletmesini yürütecek Gençlik ve Spor Bakanlığına bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileyen Erdoğan, “Kurdeleyi bu dua mahiyetindeki ifadelerle kesiyoruz, ya Allah Bismillah.” dedi.

Açılışta, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a eşi Emine Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de eşlik etti.

Daha sonra, eşi Emine Erdoğan ve beraberindekilerle gençlik merkezini gezerek bilgi alan Erdoğan, merkezdeki çocuklara hediye verdi.

Cumhur İttifakı Millet Aklı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*