MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir: Atatürk’ün altı okunu, Türklük hasmı emperyalistlerin şömine maşası yaptılar

Cumhur İttifakı Millet Aklı

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri’ye ‘geldiği gibi giden‘ dediği CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun partisini, Atatürk düşmanlarının sığınağı, PKK’nın ümit kaynağı ve FETÖ’nün destek pınarı haline getirdiğini söylerken sözde milliyetçilik nağraları atarak bazı çağrılarda bulunduğunu aktardığı Kılıçdaroğlu’nun partisini “Hemşerilerimiz çok iyi bilir.” dedi.

Kılıçdaroğlu’nun Kayseri’ye gelerek sözde mlliyetçilik nağraları attığını söyleyen MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, “CHP Genel Başkanı’nın Kayseri’den bulduğu ve bulacağı sadece hüsrandır.” ifadelerini kullandı.

Kayseri’de fitne yaratma çabası tutmamıştır.” diyen MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, CHP, Kayseri’de her yönden üstünün çizildiğini; anlayış ve politikalarına Kayserililerin müsaade etmediğini söyledi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’in Kılıçdaroğlu’nun Kayseri’yi ziyareti ve sırasında yaşananlarla ilgili açıklaması ise şöyle;

“Kayseri’ye “geldiği gibi giden” CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, sözde milliyetçilik nağraları atarak bazı çağrılarda bulunmuş. Atatürk düşmanlarının sığınağı, PKK’nın ümit kaynağı ve FETÖ’nün destek pınarı haline getirdiği partisinin ne olduğunu hemşerilerimiz çok iyi bilir.

Atatürk’e ihanetin kurumsal yapısına dönüşen, Türk Milleti’nin tüm değerlerine karşı taarruz eden çevrelerle kol kola giren bugünkü CHP yönetimi, Kayserili hemşerilerimizin feraset, basiret, mütevazilik, erdem ve ülkemize olan sevdasından keşke biraz olsun nasiplenebilseydi.

Ekonomik tetikçilerden, terör örgütlerinden, zalimlerin kumpasından, hainlerin eylemlerinden ve Türkiye düşmanlarının projelerinden umut arayan CHP Genel Başkanı’nın, Kayseri’den bulduğu ve bulacağı sadece hüsrandır. Kayseri’de fitne yaratma çabası tutmamıştır.

Bununla birlikte İstanbul’un dertleriyle ilgilenmeyi bırakarak, kendisine siyasi rol devşirme arayışında olan İmamoğlu’nun, PKK’lıları işe almasına yönelik tepki gösteren Kayserili şerefli bir esnafımıza “Senin beynin tutulmuş” hakaretinde bulunması asla unutulmayacaktır.

Fatih Sultan Mehmet Han’ın kabrine saygısızlık yapan, Bizans hayali kuranların övgülerine mazhar olan bu şahsın, Kayseri’ye gelerek ahilik kültürünün hâkim olduğu şehrimizde esnaflarımıza yönelik rezil ve kepaze davranışlar sergilemesi, CHP’nin hakiki suretini ele vermiştir.

Kayserili misafirperverliğini sergilemesine karşın, hakaretlerle hemşerilerimizi hedef alan densizler düştükleri zillet çukurunda nasıl debelendiklerini bir kez daha göstermiştir. Beyin tutulması yaşayanlar, PKK’nın siyasi uzantısı HDP’yi meşru gören siyasi ahlak yoksunlarıdır.

Meseleyi trajikomik hale getiren asıl husus ise Sayın Kılıçdaroğlu’nun, Kayseri’de belediye başkanlarını toplamış olmasıdır. Cumhur İttifakı, Kayseri’de tüm ilçelerimiz ve büyükşehir belediyesinde iktidardadır. Aynı ezici durum belediye meclislerimizde de geçerlidir.

2019 yerel seçim sonuçlarına göre, daha önce CHP’de olan Sarız belediyesi de hemşerilerimizin yüksek teveccühüyle Cumhur İttifakı çatısı altında MHP tarafından kazanılmıştır. CHP, Kayseri’de her yönden çizik yemiş, anlayış, yöntem ve politikalarına Kayseri müsaade etmemiştir.

PKK’nın umudu, Türkiye hasmı çevrelerin yoldaşı, mahvımızı bekleyen mahfillerin dostu olan bugünkü CHP zihniyetine Kayserili hemşerilimiz, dün olduğu gibi bundan sonra da müsaade etmeyecek, iradesiyle Türkiye’nin en güzide örneklerinden olmayı sürdürecektir.

Merkezde ve ilçelerimizde hemşerilerimiz Cumhur İttifakı belediyelerinin çalışmalarından son derece memnundur. CHP şayet nasibi varsa Cumhur İttifakı’nın başarısını, gayretini, milletimize olan muhabbet ve bağlılığını Kayseri’ye bakıp örnek alabilir. Ama ne mümkün!

Yabancı başkentlerden iktidar çıkarmayı arzulayan, kaostan nemalanmayı bekleyen, hatta bu uğurda Türkiye hasmı tüm mahfillerle dirsek temasına giren bir anlayışı Kayseri’nin havası ve suyunun çarpacağını bilmeleri gerekir. Erciyes’in suyu serttir, insanları da merttir!

Mesele Türk Milleti’nin bekası, milli varlığımız, ülkülerimiz ve irademiz olduğunda Erciyes’in yiğit evlatları; ezanı dindirmeyecek, bayrağı indirmeyecek, vatanı böldürmeyecek gayret ve kararlılıkta olduğunu göstereceğinden kimsenin şüphesi olmasın.

Atatürk’ün altı okunu, Türkiye’nin mahvını uman Türklük hasmı emperyalistlerin “şömine maşası” yapmaya çalışan fukara zihniyetin, Milliyetçilikten dem vurması ise abesle iştigal bir tutum olmuştur.

Mavi vatanı müdafaa kararlılığımızı hedef alan, terörle mücadeleyi zaafa uğratmak için uğraş veren, çareyi milletin kendisinden değil, yabancı ülkelerin büyükelçilerinde arayan bugünkü CHP zihniyeti, 2023’te Kayserililerden gereken cevabı misliyle alacaktır.”

Cumhur İttifakı Millet Aklı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*