MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir: CHP’nin “dostlarımız” dedikleri kim varsa Türkiye hasımlarıdır

Cumhur İttifakı Millet Aklı

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’den Deva ve Kılıçdaroğlu’na tepki : Türk Silahlı Kuvvetleri’ne karşı her durumda kinini açığa vuruyor

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, “İhanet masasındaki Deva’nın Türklüğü anayasadan çıkaracaklarına dair söylemiyle, Kılıçdaroğlu’nun Türk Silahlı Kuvvetleri’ni hedef alan açıklamaları aynı anlayışın ürünüdür, hizmet ettiği yer ortaktır. CHP’nin “dostlarımız” dedikleri kim varsa Türkiye hasımlarıdır” ifadelerini kullandı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, sosyal medya üzerinden önemli açıklamalarda bulundu.

Açıklama şu şekilde;

“İhanet masasındaki Deva’nın Türklüğü anayasadan çıkaracaklarına dair söylemiyle, Kılıçdaroğlu’nun Türk Silahlı Kuvvetleri’ni hedef alan açıklamaları aynı anlayışın ürünüdür, hizmet ettiği yer ortaktır. CHP’nin “dostlarımız” dedikleri kim varsa Türkiye hasımlarıdır.

Savunma sanayimizin en güzide ürünlerinden ve özellikle de terörle mücadelede büyük katkıları olan Fırtına öbüslerinin teslim töreninde Türk Silahlı Kuvvetleri’nin şerefli subayları ve komuta kademesini hedef alarak CHP Genel Başkanı safının kimden yana olduğunu göstermiştir.

Mevzu bahis PKK olunca sempatisi artan, hatta sınır ötesi askeri harekata “hayır” oyu verecek kadar gözü kararmışçasına hareket eden CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, her ne hikmetse Türk Silahlı Kuvvetleri’ne karşı ise her durumda kinini açığa vuruyor.

Cumhur İttifakı Millet Aklı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*