MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail ÖZDEMİR: MHP ve Cumhur İttifakı PKK’yı imha, Kürt kardeşlerimizi ihya edecek milli beraberliğimizin teminatıdır

Cumhur İttifakı Millet Aklı

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekilimiz İsmail ÖZDEMİR: MHP ve Cumhur İttifakı PKK’yı imha, Kürt kardeşlerimizi ihya edecek milli beraberliğimizin teminatıdır

PKK terör örgütü Türkiye’nin milli birlik ve beraberliğine yönelmiş en büyük tehdittir. Bu terör örgütünün siyasi uzantılarıyla yol yürüyen ve hatta Kandil’in destek çağrılarına da mazhar olan CHP ve İP’in içerisinde bulunduğu ittifak da aynı yaklaşımla Türkiye için tehdittir.

PKK terör örgütü 1978 yılında Lice’nin Fis köyünde yaptığı ilk kongresinde aldığı karara uygun olarak dört parçalı sözde yapıyı kurmak için içerde ve dışarda tüm Türkiye hasımlarıya işbirliği yapmıştır. Eylemlerinde aralarında bebeklerin de olduğu insanlarımızı katletmiştir.

PKK en büyük caniliği ise Kürt vatandaşlarımıza yapmıştır. “PKK’ya destek vermeyen Kürt’ün kümesteki tavuğuna varıncaya kadar öldürün” talimatı hala devrededir. Bölgedeki yatırımların gerçekleşmesini PKK daima engellemeye çalışmış, her daim insanlık dışı vahşet kusmuştur.

Kuzeyden güneye, doğudan batıya, doğduğu ve doyduğu yer neresi olursa olsun Türk Milleti birdir. Kürt kardeşlerimiz zilletin rezil anlayışı ve PKK’nın insafına bırakılamaz. MHP ve Cumhur İttifakı PKK’yı imha, Kürt kardeşlerimizi ihya edecek milli beraberliğimizin teminatıdır.

Varsın Kandil’deki ele başılar CHP ve İP’e destek çağrıları yapsın. Varsın Türk Milleti’nin birlik ve beraberliğine hasım odaklar birer birer karşımıza çıksın. Biz Allah’ın izni ve milletimizin desteğiyle hepsine yeteriz.14 Mayıs’ta milli iradenin cevabıyla tümünü yere sereriz.

Zira Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ifadeleriyle “Elleri nasır tutmuş analar bizden yanadır. Başını niyazla semaya çevirmiş babalar bizden yanadır. Dedeler, nineler, henüz bıyığı terlememiş sabiler bizden yanadır. Rüzgar bekleyen bayrak bizden yanadır…”

Dahası Türklüğün varlığı bizden yanadır. Türk gençliği bizden yanadır. Türkiye bizim yeryüzü cennetimizdir ve sonuna kadar bizden yanadır… Safımız belli, yolumuz açık, istikametimiz ortadadır. Biz Hep Birlikte Türkiye’yiz…

Cumhur İttifakı Millet Aklı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*