MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. E. Semih Yalçın: PKK’nın ayrılıkçı planlarına malzeme taşıyan bu tehlikeli oyun, Özgür Özel’in elinde bomba gibi patlar

Cumhur İttifakı Millet Aklı

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekilimiz Prof. Dr. E. Semih Yalçın: PKK’nın ayrılıkçı planlarına malzeme taşıyan bu tehlikeli oyun, Özgür Özel’in elinde bomba gibi patlar

CHP’nin çaylak Genel Başkanı Özgür Özel, yerel seçimler yaklaşırken oy avcılığına tehlikeli bir iddia üzerinden başladı. Bu öyle bir iddia ki doğrudan Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünü ve bin yıllık kardeşlik hukukunu hedef alıyor. Özgür Özel, alenen suç işliyor.

Özel, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli tarafından cürmümeşhut hâlinde yakalanınca kendisini soy sop iddiaları üzerinden kurtarmaya, suçunu örtbas etmeye çalıştı. Kökenini Selaniklere kadar götürmek, geçmişini Osmanlı’ya kadar uzatmak; Özgür Özel’in vebalini temizlemez, günahını örtmez, kirini arındırmaz, suçunu hiç ortadan kaldırmaz. Aksine eşitsizlik iddialarıyla politik avcılığa yeltenen Özel’i yaman bir çelişkiye, CHP’yi de PKK acentelerinin düştüğü batağa sürükler.

Türkiye’de gerçekten herkes Anayasa ve yasalar önünde eşittir. Kürt kökenli vatandaşlarımız; milletimizin bütününü oluşturan ayrılmaz parçalardan her biri gibi, eşit haklara sahiptir. Kürt kökenli vatandaşlarımız, ülkemizde her göreve gelebilmekte; MHP başta olmak üzere her siyasi partide yer almakta, millî egemenliğimizi eşit düzeyde ve her mevkide temsil etmektedir.

Kürt kökenli vatandaşlarımızdan eşitsizlik üzerinden oy devşirmeye çalışmak, tehlikeli ve bölücü bir oyundur. Türk insanı bu oyuna gelmez. Bölücü terör örgütü PKK’nın ayrılıkçı planlarına malzeme taşıyan bu tehlikeli oyun, Özgür Özel’in elinde bomba gibi patlar. Bu bomba, CHP’yi berhava eder.

Cumhur İttifakı Millet Aklı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*