MHP Konyaaltı’ndan Huzurevi ziyareti

Huzurevi sakinlerini ziyaret eden MHP Konyaaltı ilçe teşkilatı, onların hal ve hatırlarını sordular, çeşitli ikramlarda bulundular.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konyaaltı İlçe Kadın Kolları ve MHP Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jin.Opr.Dr.Suat Kayaalp , Konyaaltı ilçesinde bulunan Hayat Ağacı Huzurevi’ni ziyaret ettiler.

Ziyarette, MHP Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jin.Opr.Dr.Suat Kayaalp, MHP Konyaaltı Kadın Kollarından Selma Durmuş, Huriye Yıldırım, Müzeyyen Çakan, Emine Durmuş, Ülkü Öz, Naciye Altay, Canan Tufançlı, Sema Sontur hazır bulundu. MHP’li heyet, Hayat Ağacı Huzurevi’nde barınan yaşlı vatandaşlarla tek tek ilgilendiler, onların hal ve hatırlarını sordular,ve onlara çiçek verdiler.

Bu ziyaretten hayli memnun olan Huzurevi sakinleri, MHP’li heyete teşekkür ettiler. Ziyaret sonrası değerlendirmede bulunan MHP Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jin.Opr.Dr.Suat Kayaalp; “Hayat bir bütündür ve yaşlı insanlarımız da hayatımızın bir parçasıdır. Kaldı ki, hayata erken veda etmeyen istisnasız herkes bu dönemi yaşamaktadır. Gönlümüz, her insanın ihtiyarlık çağını kendi evlatlarının yanında yaşamasından yana olsa da, geleneksel Türk aile yapısının modern çağdan etkilenmesiyle ortaya çıkan bu tür sosyal kurumlar, çok önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır. Huzurevisahibi Dr. Burcu Yüceşen ve değerli personelinin güler yüzlü hizmeti takdire şayan. Onlara ayrıca teşekkür ediyoruz. Toplum olarak yaşlılarımızı asla ihmal etmemeliyiz, onlardan sevgimizi, saygımızı, şefkatimizi, merhametimizi esirgememeliyiz. En önemlisi de sadece belli günlerde değil her zaman onların yanında olmalıyız, onların duasını almalıyız.” dedi.

Be Sociable, Share!

1 Comment

  1. parti ie7i demokrasi bir e7ok aadmnla VATAN ve MİLLET menfatinedir. tek bir f6rnek verecek olursak, f6rneğin kfcresel şer odakları her hangi bir partinin genel başkanını bir e7ok argfcmanları kullanarak e7irkin tuzagına dfcşfcrerek memlekete değil kendilerine hizmet eder hale getirebilirler, bu durumda parti ie7i demokrasi var ise o şartlarda milletvekilleri ve partinin organları genel başkana değil millete karşı mesul olacagından dolayısı ile şer odaklarının e7irkin emellerine ulaşmasına ket vuracaktır. bu ve buna benzer bir e7ok menfi durum ortadan kalkacaktır. kfcresel şer odaklarının sf6mfcrge yaptığı fclkeleri iyi analiz ettiğinizde demokrasi ile tanışmamış fclkeler olduğu anlaşılacaktır.bu durumun sabit olmasından dolayı savımın hakikat derecesini ortaya koymaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*