MHP’li Varlı’dan Botaş Spor çağrısı

–MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Kadınlar Basketbol Ligi’nin başarılı takımlarından Botaş Spor’un Adana’dan kopartılma kararına tepki gösterdi.

–Varlı “Bu kararda Botaş Spor’un yararı olmayacaktır. Adana’mız ise maddi ve manevi yeni kayıplar yaşamış olacaktır.” dedi.

MHP’li Varlı’dan ‘vazgeçin’ çağrısı!

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Botaş Spor’un Ankara’ya taşınma kararına ilişkin “Botaş Spor’un Ankara’ya taşınmasını gerektirecek haklı bir neden yoktur. Bu kararda Botaş Spor’un yararı da olmayacaktır.” çıkışı yaptı.

KARAR, ADANALILARI DERİNDEN ÜZDÜ
MHP’li Muharrem Varlı, Kadınlar Basketbol Ligi’nde oynayan Botaş Spor’un maçlarını Ankara’da yapma kararı almasıyla ilgili yaptığı açıklamada “Botaş Spor, yıllarca Adana’mızı temsil etmiş, birçok kez yurt içinde ve yurt dışında elde ettiği başarılı sonuçlarla göğsümüzü kabartmış, Kadınlar Basketbol Ligi’nde oynayan güzide bir takımımızdır. Botaş Spor’un Ankara’ya taşınma kararı, Adanalı sporseverlerimiz başta olmak üzere tüm Adanalı hemşehrilerimizi derinden üzmüştür.” dedi.

HAKLI BİR NEDENLERİ YOK
MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı “Kararı doğru bulmuyoruz. Botaş Spor’un Ankara’ya taşınmasını gerektirecek haklı bir neden yoktur. Bu kararda Botaş Spor’un yararı da olmayacaktır. Adana’mız ise maddi ve manevi yeni kayıplar yaşamış olacaktır. Bu yanlış iradeyi ortaya koyanların bir daha düşünmelerini, karardan vazgeçmelerini, Adana’nın takımını Adana’dan koparmamalarını istiyor ve bekliyoruz.” ifadesini kullandı.

Be Sociable, Share!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*