MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli: Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin Emrindeyiz!

Türk Milletinin varlık davasını kendisine şiar edinen ve milli vicdanlarda taht kuran Ülkücü Hareket, Başbuğumuzun izinden bir an olsun ayrılmamıştır. Mutlak bilinmelidir ki; bu duruş, bu gurur, bu aidiyet Bilge Liderimiz Sn. Devlet BAHÇELİ Bey’in feraseti ve sadakati ile vardır, var olacaktır!

İhanet senaryolarını, iftira ve dedikoduları, yıkım projelerini ve partimize yöneltilen tehditleri cesareti ve faziletiyle yerle bir eden Bilge Liderimizdir!

“Benim aklım hep Türkiyedir” sözüyle, davamızın muteber maneviyatını ve mücadelemizin şeref dolu ülküsünü haykıran Sn.Devlet BAHÇELİ, gurur kaynağımız, şeref nişanemizdir!

Bilge Liderimizin; “Çünkü ben, merhum Başbuğumuzun hayat boyu yanında durmuş, feyzini Türk-İslam’ın ruhundan alan, kapı kapı siyasi gezintiye çıkmaktansa paşa paşa ölmeyi göze alacak inanmış bir Ülkücüm.” sözleri, sadakatimizin ve aidiyetimizin parolasıdır

“Dünya başıma yıkılsa, aç kalıp muhtaç düşsem, yine de bu davadan dönmem, bu emanete leke sürdürmem!” sözleri ise kararlılığımızın ve inancımızın mihenk taşıdır.

Şükürler olsun ki;
Mersin Teşkilatımız, Başbuğumuzu bir an olsun yalnız bırakmayan Bilge Liderimizin emrindedir. Genel Başkanımız Sn.Devlet BAHÇELİ’dir. Dün olduğu gibi, bugün ve yarın da emrinde olmaktan gurur ve şeref duyacağımız Türkmen Bey’imizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm dava arkadaşlarımı muhabbetle selamlıyorum. Rabbim, Bilge Liderimizi başımızdan eksik eylemesin.

Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*