MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir: Türkgün Gazetesi, Türk Milleti’nin sesi, Türklüğe hasım çevrelerin hasmı!

Cumhur İttifakı Millet Aklı

MHP’li Özdemir’den sol görüşe sahip sözde basın kuruluşlarına tepki

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, resmi Twitter hesabı üzerinden sol görüşe sahip sözde basın kuruluşlarına tepki gösterdi. Özdemir, ”Bu kuruluşlar her sene aynı zihniyete sahip isimlere sözde ödüller dağıtır, örnek gösterir” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’in açıklamaları şu şekilde;

“Türkiye’de medya alanında tarafgirliğin en alasını yapanlara baktığınızda sol görüşe sahip sözde basın kuruluşlarının birbirini nasıl kaydırdığını görürsünüz. Öyle ki bu kuruluşlar her sene aynı zihniyete sahip isimlere sözde ödüller dağıtır, örnek gösterirler!

Oysa gazeteciliği yani mesleğini her türlü zor koşullara rağmen alnının teri ve helali ile yürütenler de var. Namusu ile mesleğini icra eden tüm gazeteci kardeşlerimize sesleniyoruz; merak etmeyin gayretlerinizi biliyoruz, sizi çok yakinen takip ediyoruz, hepinizin farkındayız.

Gazeteciliği emeği ile değil, ideolojik mensubiyetiyle bir yerlere taşımaya çalışan zillet mensubu çevrelere inat Türkiye sevdasında buluşan her kardeşimiz bizim için eşsiz kıymete sahiptir. Hepsinin hakkını savunmak bizim sorumluluğumuzdadır.”

MHP’Lİ ÖZDEMİR’DEN AYŞENUR ASLAN’A TEPKİ!

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, “HalkTv’de Ayşenur Aslan, Türkgün’e verilen “Yılın Gazetesi Ödülü”nü garipsemiş, diline dolamış. Hiçbir fikir sahibi olmadığı konuyla ilgili ahkam kesen bu hanımefendi artık baydı! Türkgün Gazetesi de zaten bunlar için var! Türk Milleti’nin sesi, Türklüğe hasım çevrelerin hasmı!” ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakı Millet Aklı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*