MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir: Halk Tv ve Cumhuriyet gazetesi Türklüğe hasım bir tutum içerisindedir

Cumhur İttifakı Millet Aklı

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Twitter hesabı üzerinden Halk Tv ve Cumhuriyet gazetesinin üstlendiği misyona tepki gösterdi.

Özdemir, “Türklük hasımlarının sesi Halk Tv ve Cumhuriyet gazetesinin üstlendiği misyonla MHP ve Türk Milleti’nin tüm değerlerini hedef alması kendileri adına beyhude bir uğraştır. Türklüğün sönmez güneşi tarihin her döneminde vampir karektere sahip olanların en büyük korkusu olmuştur.” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’in açıklamaları şu şekilde;

“Gündüz kuşağının “yalan rüzgarı” olan Halk Tv’deki Ayşenur Arslan’ın sunduğu Medya Mahallesi programı aradan geçen her gün bilhassa partimiz konusundaki iftiraları, trajikomik yorumları, çarpıtma ve bühtanlarıyla “akıllara ziyan” yaklaşımını geliştirmeye devam ediyor!

D vitamini eksikliği göze çarpan, hafıza ve muhakeme yeteneğinin kaybolduğu görülen, acilen doktor kontrolüne gitmesi gerektiği anlaşılan bir sunucunun MHP, Türkiye ve Türklük konularındaki yorum ve tutumları sadece ibretlik değil aynı zamanda klinik bir vaka halini aldı.

Siyasi geçmişi bozuk, sicili karanlık ve özellikle Başbuğumuzun iki büyük emaneti;MHP ve Ülkü Ocaklarına hasım olan isim ve çevrelerin Türkiye’nin içerisinde yer aldığı siyasi şartlar sebebiyle şimdilerde kalkıp akıllarınca istismarcılığa soyunmalarına elbette müsaade edilemez.

Dün MHP’ye, FETÖ’cü Zaman Gazetesi üzerinden saldıran ve bugünse HDP’yi meşru görüp PKK’lı teröristlerin övgülerine mazhar olmakla meşgul CHP’de Belediye Başkanlığı yapan bir şahsı aldığı oy üzerinden “kişisel oyu MHP’den yüksek” diyerek tanımlamak ahmaklık olduğu kadar şuursuzluktur.

Cumhuriyet yazarı B. Pehlivan’ın Halk Tv’deki vitaminsiz programda bunu söylemesi, MHP karşıtlığı yaşayanların düştükleri zillet çukurundaki acınası hallerini göstermekle beraber,52 yıllık şerefli mazisi bulunan partimize ve davamıza gönül vermiş çok kıymetli isimlere hakarettir!

MHP’nin sadece isminin ağırlığı karşısında bile her daim ezilmeye mahkum olan Barış Pehlivan ve benzeri isimlerin, yorum ve beyanlarında hadlerini daha fazla aşmamaları ve şayet bir yorumda bulunma mecburiyetleri varsa bile akıl ve vicdan ölçüsünden sapmamaları tavsiyemizdir!

Bugün aynı programın kapanışında Türk Dünyası ülkeleri için “Türki Cumhuriyetler’de bir tuhaf” ifadesinin kullanılarak sözümona aşağılanmak istenmesi ise Halk Tv ile Cumhuriyet gazetesinin Türklüğe karşı ne derece hasım bir tutum içerisinde olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Türklük hasımlarının sesi Halk Tv ve Cumhuriyet gazetesinin üstlendiği misyonla MHP ve Türk Milleti’nin tüm değerlerini hedef alması kendileri adına beyhude bir uğraştır. Türklüğün sönmez güneşi tarihin her döneminde vampir karektere sahip olanların en büyük korkusu olmuştur…”

Cumhur İttifakı Millet Aklı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*