Şehitliklerde dua ve püskevit ikramı

Şehitlerimize dua eden MHP’li kadınlar Şehitliklerde püskevit ikramında da bulundular.

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Kadın Kolları ve ilçe kadın kolları teşkilatları kabristanlarda bulunan şehitliklerde bir dizi anma programı gerçekleştirdiler.

BAŞKANLAR BİR ARADA
MHP Adana İl Kadın Kolları Başkanı Ayla Emrahoğlu başkanlığında Seyhan İlçe Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Parlak, Yüreğir İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Gülhan, Çukurova İlçe Kadın Kolları Başkanı Fadime Direk, Sarıçam İlçe Kadın Kolları Başkanı Adalet Eke ile yönetim kurulu üyeleri Asri Mezarlık’ta bulunan Şehitlik Anıtı’nı ziyaret ettiler.

PÜSKEVİT İKRAMI
MHP heyeti Sarıçam ilçesinde bulunan Buruk Mezarlığı içindeki Şehitliği de ziyaret ederek Kur-an’ı Kerim okuyarak dualarla şehitlerin ruhunu şad ettiler. Bu arada, MHP’li kadınlar Şehitliğe gelen asker ve vatandaşlara Püskevit ikramında bulundular. Diğer taraftan, büyük bir vefa gösteren MHP’li kadınlar, şehit ailelerini unutmayarak onlara evlerinde de ziyaret gerçekleştirerek bayrak hediye ettiler.

Be Sociable, Share!

1 Comment

  1. Koray beyi ilk defa bu kadar etraflıca bu pmrargoda izleme fırsatı buldum ve e7ok beğendim.c7ok iyi bir hatip değil ancak samimi,dikkatli,akıllı konuşması hata olasılığını azaltıyor ve karşısındakine gfcven veren sıcak bir ortam hazırlıyor.Bende fclkfccfc olduğum ie7in f6ncelikle fikirdaşız ancak ae7ıkladığı dfcşfcncelerini’de bfcyfck f6le7fcde katıldığımı ve beğendiğimi ifade etmek isterim.Eleştirim ancak şu olabilir belki bence partinin liderliğine soyunan kişi kendisiyle mfclakat yapan gazeteciye arkadaşı bile olsa canlı bir tv yayınında cim,cım dememeli.Kısaca Şfckrfc’cfcm demesini doğru bulmadım.See7im yarışında hayırlar temenni ediyorum.dczeyir Arda Tire.İzmir 0532 4619651

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*